Nove poruke  Članovi  Pravila foruma  Pretraga  RSS
Page 1 of 11
Forum moderator: EMINEM 
Forum »    Međuljudski odnosi » Ženski kutak » Da li volite vise zensko ili musko drustvo?
Da li volite vise zensko ili musko drustvo?
Nightmare    Datum: Petak, 13.07.2012, 15:58 | Poruka: 1

Poruka: 22
Pokloni: 0
Ukor: 0%
Koje drustvo vam vise prija?
Da li vise volite da budete u zenskom ili muskom drustvu gde ste jedina zenska osoba?
Kada vam je zabavnije? Da li mislite da kada ste u muskom drustvu da se muskarci drugacije ponasaju nego kad niste tu?
Simran    Datum: Ponedeljak, 16.07.2012, 00:42 | Poruka: 2

Poruka: 67
Pokloni: 12
Najbolje je pola-pola nije sad nužno da nas bude isti broj ali najbolje šarenilo biggrin

-"Nikad ne reci zbogom jer to ubija svaku nadu da ćemo se ponovo sresti"
-"Kad bi neki ljudi skočili sa visine svog ega, na visinu svoje inteligencije poginuli bi"
Lane_maleno    Datum: Nedelja, 09.09.2012, 00:44 | Poruka: 3

Poruka: 16
Pokloni: 2
Slažem se Simran, najbolje pola pola , nekad ti prija muško, nekad žensko... sve zavisi od situacije.. wink
lujka    Datum: Utorak, 11.09.2012, 15:14 | Poruka: 4

Poruka: 6
Pokloni: 1
ja licno mislim da muskarci mogu da ti mnogo bolji i verniji prijatelji nego zene jer kod nekih zena postoji ljubomora wink wink wink wink

zivi i uzivaj u zivotu kao da ti je svaki dan poslednji jer nikad neznas sta te ocekuje sutra
lolis    Datum: Utorak, 04.12.2012, 07:59 | Poruka: 5

Poruka: 8
Pokloni: 1
i ja mislim da su muškarci bolji prijatelji jer većina žena je ljubomorno i zavidno mislim ne baš sve all
dragan87    Datum: Utorak, 11.12.2012, 01:25 | Poruka: 6

Poruka: 10
Pokloni: 2
kad tad jedno od njih muskarac ili zena pokusaju da budu nesto vise od prijatelja i tad se unisti prijateljstvo a sa njime i sansa za ljubav ili nesto vise moje misljenje je da muskarac i zena nemogu nikad da budu prijatelji
Barcelona♥    Datum: Nedelja, 17.02.2013, 20:28 | Poruka: 7

Poruka: 30
Pokloni: 0
Svejedno mi je..bitno je da se dobro zabavljamo biggrin
Forum »    Međuljudski odnosi » Ženski kutak » Da li volite vise zensko ili musko drustvo?
Page 1 of 11
Search:

11:33h
Današnje posete Boje grupa
Ljubicica1, StefanDusan Administrator, Moderator, Forum moderator, Urednik, Uploader, Vip, Korisnik, Blokiran, [BOT]