Nove poruke  Članovi  Pravila foruma  Pretraga  RSS
Page 1 of 11
Forum moderator: EMINEM 
Forum »    Međuljudski odnosi » Sex » Da li alkohol pomaze u opustanju tokom sexa?
Da li alkohol pomaze u opustanju tokom sexa?
Nightmare    Datum: Petak, 13.07.2012, 15:57 | Poruka: 1

Poruka: 22
Pokloni: 0
Ukor: 0%
Po meni za pravu atmosferu 2-3 case belog ili crnog vina.
EMINEM    Datum: Subota, 14.07.2012, 05:18 | Poruka: 2

Poruka: 60
Pokloni: 17
Hehehe ja sam opušten uvek biggrin nije mi potrebno ništa

Simran    Datum: Ponedeljak, 16.07.2012, 00:15 | Poruka: 3

Poruka: 67
Pokloni: 12
Ne, ne i ne ok je popiti čašicu dvije čistog vina, bambus, špricer ili pivo ali sad piti da bi mogao/mogla uživati u seksu je čista glupost (bar po meni) jer može biti posljedica devet mjeseci poslije biggrin biggrin biggrin to je samo jedan (veliki razlog) a za ostale ste dovoljni zreli (nadam se) da skontate sami/same

-"Nikad ne reci zbogom jer to ubija svaku nadu da ćemo se ponovo sresti"
-"Kad bi neki ljudi skočili sa visine svog ega, na visinu svoje inteligencije poginuli bi"
Alexrebelde    Datum: Ponedeljak, 16.07.2012, 04:02 | Poruka: 4

Poruka: 8
Pokloni: 3
Meni ne, nisam probala a inace nisam pila alkohol 26 godina a onda vec 2 godine sam pocela samo bambus na slavljima u kolicini koliko da budem opustenija, iako svkako jesam, ali lep je osecaj... od babusa naravno dalje ne idem... biggrin
Forum »    Međuljudski odnosi » Sex » Da li alkohol pomaze u opustanju tokom sexa?
Page 1 of 11
Search:

23:57h
Današnje posete Boje grupa
cakana, kiki767, gardenijativat, MaloPrase, StefanDusan, djeka96, Jaivadharma, cupavasta, laki73, edvard, noanina, ticasnoopy Administrator, Moderator, Forum moderator, Urednik, Uploader, Vip, Korisnik, Blokiran, [BOT]