Nove poruke  Članovi  Pravila foruma  Pretraga  RSS
  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: EMINEM  
Forum »    Međuljudski odnosi » Sex » Da li alkohol pomaze u opustanju tokom sexa?
Da li alkohol pomaze u opustanju tokom sexa?
Nightmare    Datum: Petak, 13.07.2012, 16:57 | Poruka: 1
  
Poruka: 22
Pokloni: 0
Ukor: 0%
Po meni za pravu atmosferu 2-3 case belog ili crnog vina.
EMINEM    Datum: Subota, 14.07.2012, 06:18 | Poruka: 2
  
Poruka: 60
Pokloni: 19
Hehehe ja sam opušten uvek biggrin nije mi potrebno ništa

Simran    Datum: Ponedeljak, 16.07.2012, 01:15 | Poruka: 3
  
Poruka: 67
Pokloni: 13
Ukor: 0%
Ne, ne i ne ok je popiti čašicu dvije čistog vina, bambus, špricer ili pivo ali sad piti da bi mogao/mogla uživati u seksu je čista glupost (bar po meni) jer može biti posljedica devet mjeseci poslije biggrin biggrin biggrin to je samo jedan (veliki razlog) a za ostale ste dovoljni zreli (nadam se) da skontate sami/same

-"Nikad ne reci zbogom jer to ubija svaku nadu da ćemo se ponovo sresti"
-"Kad bi neki ljudi skočili sa visine svog ega, na visinu svoje inteligencije poginuli bi"
Alexrebelde    Datum: Ponedeljak, 16.07.2012, 05:02 | Poruka: 4
  
Poruka: 8
Pokloni: 3
Ukor: 0%
Meni ne, nisam probala a inace nisam pila alkohol 26 godina a onda vec 2 godine sam pocela samo bambus na slavljima u kolicini koliko da budem opustenija, iako svkako jesam, ali lep je osecaj... od babusa naravno dalje ne idem... biggrin
jura1    Datum: Nedelja, 02.07.2017, 02:22 | Poruka: 5
  
Poruka: 3
Pokloni: 0
Ukor: 0%
sto se mene tiče ,kod mene alkohol utiče da sam hrabriji , a za žene mislim da je dobro da popiju do one mere , da znaju šta rade , znam mnogo žena koje kad popiju neznaju šta rade a posle kazu kurva vidi je , jel ikad se reklo za muškarca nesto slično ,sto je jeba..o tu ženu. ja bih rekao , ko ruši pijanu zenu sto nezna sta radi,taj nije vrijedan da se mu digne ikada
Forum »    Međuljudski odnosi » Sex » Da li alkohol pomaze u opustanju tokom sexa?
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

03:04h
Današnje posete Boje grupa
Administrator, Moderator, Forum moderator, Urednik, Uploader, Vip, Korisnik, Blokiran, [BOT]

DMCA Notice

Bollywood Srbija DOES NOT! stream videos or host content of any kind, the videos you watch are hosted and shown from sites such as YouTube, Tudou, Megavideo, etc. Any videos shown on 3rd party websites have passed their own stringent internal vetting procedures and as such are assumed as fully authorized for publication by the content owners.

Copyright © bollywoodsrbija.com All Rights Reserved © 2024 | Design by: Lazar-Beli Nikolić

Disclaimer: This site does not store any files on its server. All contents are provided by non-affiliated third parties.